Chef de final de an

Dragi colegi, așa cum sunteți obișnuiți și la finalul acestui an sunteți invitați să fiți prezenți la petrecerea anului. Dacă până acum un grup de colegi se implica în organizare începând din acest an invitația o lansează SNLP – Filiala Giurgiu.
Drept urmare, întreg personalul unității, indiferent de opțiunile sindicale, este invitat să participe, să se relaxeze și să se distreze pentru câteva ore la PETRECEREA ANULUI organizată de SNLP la Restaurantul Select în salonul principal, vineri 09 decembrie 2011 începând cu ora 19.00.
Petrecerea este organizată în colaborare și cu sprijinul Regiunii 5 IPA care vă pregătește o surpriză pe placul tuturor și asigură fondul sonor necesar bunei dispoziții.
După un an greu din multe puncte de vedere vă așteptăm să fiți prezenți în numar cât mai mare iar noi vă asigurăm de o bună organizare, suprize și muzică de calitate. Pretul este 60 de lei pentru o persoana.
Sunteți deci invitați să vă înscrieți și să achitați plata la casieria unității, int. 109.
Amănunte suplimentare la conducerea SNLP, int. 118.