Final de an 2012 – agapă 15 decembrie

Așa cum vă așteptați mulți dintre voi, Filiala Giurgiu a SNLP împreună cu Regiunea 5 Giurgiu din cadrul IPA organizează banchetul de sfârșit de an la care vă așteptăm cu drag.
Menționăm că invitația a fost transmisă și către filialele din București cu speranța că și colegi din capitală vor participa la o distracție pe cinste.
Invitația este postată și la avizierul sindicatului precum și în alte locuri vizibile din unitate.
Locurile sunt limitate așa că vă îndrumăm să vă exprimați intenția cât mai repede.

2 comentarii la “Final de an 2012 – agapă 15 decembrie

1. 18,56 deschiderea programului club mix
    20,44 șimdi yemek… adik toată lumea la masă
    21,31 program la cererea ascultătorilor